Aktuální ceny: Cena zlata 2398.185 USD/oz   Cena stříbra 28.738 USD/oz   USD 23.610 Kč   EUR 25.230 Kč  
Nákup v  

Valcambi - výrobce investičního zlata a stříbra

O Valcambi

Společnost Valcambi založila skupina soukromých švýcarských investorů, kteří mají více než padesátileté zkušenosti s obchodem s drahými kovy. Patří k největším světovým výrobcům slitků a ražených ingotů (kovový polotovar pro další zpracování). Rafinerie Valcambi vyrobila jako první jednouncový ražený ingot na světě. Ve výrobě polotovarů mincí si drží celosvětově první příčku. Záruka kvality švýcarské práce je potvrzena certifikovanou laboratoří. Valcambi splňuje přísné podmínky Good Delivery. Po slitcích z této rafinérie touží nejen znalci drahých kovů, ale také investoři. Mezi její produkty patří tzv. lámané slitky neboli CombiBar, což je speciální balení několika kusů samostatných slitků, které tvoří celek.

Historie

Tato evropská rafinérie je jednou z největších na světě. Dokáže zpracovat až tisíc tun drahých kovů ročně. Vyrábí slitky, navrhuje mince, medaile a také se věnuje vývoji odborných polotovarů pro hodinářský průmysl a provádí zkoušky ryzosti. Čtyřicet let je jediným výrobcem slitků pro švýcarskou banku Credit Suisse. Valcambi má dlouholeté zkušenosti s tvorbou, navrhováním a výrobou numismatických mincí a medailí. Tato mincovna vyrobila první půlgramové kusy ve zlatě a stříbře na světě pro sběratelské a numismatické účely.

Zlaté a stříbrné slitky

Jedna z největších švýcarských rafinérií drahých kovů Valcambi mezi zpracovateli vyniká lámanými slitky označovanými také jako CombiBar. Je to speciální a jedinečné balení padesáti jednogramových zlatých slitků. Každý z nich má vyraženou informaci o hmotnosti, ryzosti a údaji výrobce. Unikátnost spočívá v tom, že jsou navzájem spojeny a tvoří tak jeden celek. Pro lepší představu je můžeme přirovnat k tabulce čokolády. Jednotlivé zlaté slitky můžeme snadno a bez poškození zalomením oddělit. Lámané slitky CombiBar existují také ve stříbře. Jednoznačnou výhodou pro vlastníky je ta, že v případě potřeby je může směnit jednotlivě, podle potřeby, tedy postupným odlamováním.


Novinka
Na objednávku (31 pracovních dní)
196 584 Kč

Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 44.212.99.208

Holoubek koncern