Aktuální ceny: Cena zlata 1875.1 USD/oz   Cena stříbra 22.318 USD/oz   USD 22.140 Kč   EUR 23.760 Kč  
Nákup v  
  Zlaťáky    AG MINCE     Stříbrná mince 10 Oz Orel klínoocasý High Relief 2018 Proof

Stříbrná mince 10 Oz Orel klínoocasý High Relief 2018 Proof

---
poslední aktualizace ceny
005222
kód produktu

Produkt není možné nyní objednat.

Dostupnost na prodejnách
Praha
Brno
Ostrava
Liberec
K. Vary
Centrála
EXKLUZIVNÍ LIMITOVANÝ NÁKLAD!

Podrobný popis

Stříbrná pamětní mince
High relief

High relief - Proof - 10 Oz - "Australian Wedge-tailed Eagle"

Exkluzivní stříbrná mince v precizním provedení vysokého reliéfu (High Relief), vydaná australskou mincovnou Perth v roce 2018 ve špičkové kvalitě proof z nejčistšího 99.99% stříbra o váze 10 Oz (311 g), je věnovaná orlovi klínoocasému.

Mince zobrazuje na svém rubu rodinu orla klínoocasého. Mládě orla starostlivě sleduje jeho matka a otec rodiny se k nim snáší zpět do hnízda. Motiv je obklopen nápisem "AUSTRALIAN WEDGE-TAILED EAGLE" a údaji o emisi, váze, ryzosti "2018 10oz 9999 SILVER" a iniciálou mincovny Perth "P". Majestátní orel klínoocasý, žijící převážně na území Austrálie, je jeden z největších druhů orlů s rozpětím křídel až 2,5m a je snadno identifikovatelný podle specifického vzhledu ocasních per, uspořádaných do tvaru klínu. Líc zobrazuje tradiční portrét britské královny Alžběty II. od Ian-Rank Broadleyho s iniciály "IRB" a nápisy "ELIZABETH II", "AUSTRALIA" a uvedením nominální hodnoty "10 DOLLARS".

Mince je dodávána v luxusní krabičce spolu s číslovaným certifikátem věrohodnosti v limitovaném nákladu pouze 1 000 kusů pro celý svět!


Tento produkt je součástí následujících sestav produktů:

Série Orel klínoocasý

Specifikace produktu

Hmotnost:
311 (10 Oz)
Náklad:
1 000
Provedení:
Proof
Ryzost:
999,9/1000 Ag
Země původu:
Austrálie
Téma:
Ostatní
Emise:
2018
Mincovna:
Perth Mint
Nominál:
10 AUD
Průměr:
65 mm
Série:
Orel klínoocasý
Autor:
John M. Mercanti/Ian Rank-Broadley

Výkupní formulář

Rádi od Vás vykoupíme investiční kovy zakoupené u nás, ale i u konkurence. Naši zákazníci vždy dostanou nejvyšší možnou cenu nabízenou v daném čase. Vyplňte formulář níže a my Vás budeme kontaktovat. Děkujeme za důvěru.Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.238.181.138

Holoubek koncern