Aktuální ceny: Cena zlata 2461.815 USD/oz   Cena stříbra 31.291 USD/oz   USD 23.210 Kč   EUR 25.210 Kč  
Nákup v  

Vánoční inspirace od Zlaťáky.cz

Blíží se vánoční čas, kdy se vše kolem nás rozzáří nejen světelnými řetězy a svícny, ale také tím nejcennějším, co máme - láskou, štěstím a rodinnou pohodou. Jsou to svátky, které vyvrcholí pod teplým světlem vánočního stromku a kdy sdílíme úsměvy, radosti a také dárky. A co může být výmluvnější v tento výjimečný čas než zlaté nebo stříbrné mince a slitky, jež v sobě nesou trvalý význam a skutečné bohatství.

V letošním roce jsme se rozhodli, že naše nabídka bude mít speciální nádech. Připravili jsme pro Vás symbolické motivy s poselstvím hojnosti, díků, přátelství a lásky.

Tyto dary mohou být bezpečně uloženy a jak čas plyne, jejich hodnota se bude prohlubovat a sílit. Vaši nejbližší si tak mohou tyto nezapomenutelné zážitky a společné chvíle uchovat v pokladech, které obstojí i ve zkoušce času.

Připravte se spolu s námi na nejkrásnější období v roce a užijte si tyto vzácné okamžiky beze shonu s těmi nejdůležitějšími lidmi ve Vašem životě.Akce
Novinka
Limitovaná edice
Poslední kus!
Skladem
264 100 Kč   269 000
Novinka
Limitovaná edice
Na objednávku (10 pracovních dní)
10 813 Kč
Novinka
Limitovaná edice
Na objednávku (10 pracovních dní)
61 645 Kč
Limitovaná edice
Na objednávku (10 pracovních dní)
72 104 Kč
Limitovaná edice
Vyprodáno
 

Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 44.213.60.33

Holoubek koncern