Aktuální ceny: Cena zlata 2315.815 USD/oz   Cena stříbra 29.3195 USD/oz   USD 22.770 Kč   EUR 24.560 Kč  
Nákup v  

Série Hudební legendy

Populární série Hudební legendy od mincovny Royal Mint oslavuje britské umělce celosvětového věhlasu. Připomínají osobnosti, které se svou tvorbou zapsali do hudební historie. Rozmanitý výběr umělců a skupin je obrazem pestrosti žánrů pocházejících z britských ostrovů.

Série stříbrných mincí potěší skalní fanoušky i hudební nadšence. Motivy mincí vznikají podle návrhů uznávaných britských medailérů a designerů. Umělecké pojetí a konečné zpracování je převážně konzultováno s žijícími hudebníky. 

Mince jsou raženy o váze 1 oz a 1/2 oz (do roku 2021). U varianty 1 oz je stěžejní prvek designu selektivně kolorován. Mince jsou uloženy do sběratelských krabiček s certifikátem původu a barevnou brožurou zaznamenávající kariérní milníky umělců. Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.236.83.14

Holoubek koncern