Aktuální ceny: Cena zlata 1748.07 USD/oz   Cena stříbra 19.103 USD/oz   USD 24.410 Kč   EUR 24.580 Kč  
Nákup v  
  Zlaťáky    Investiční zlaté slitky     5g Argor Heraeus Christmas Edition - Vánoční edice investiční zlatý slitek

5g Argor Heraeus Christmas Edition - Vánoční edice investiční zlatý slitek

---
poslední aktualizace ceny
004793
kód produktu
Platba kartou u tohoto produktu není možná.

Produkt není možné nyní objednat.

Dostupnost na prodejnách
Praha
Brno
Ostrava
Liberec
K. Vary
Centrála

Podrobný popis

Zlatý investiční slitek Argor Heraeus
Slitky jsou zality v ochranném plastovém obalu
Ochranný obal slouží zároveň jako certifikát

Při nákupu investičních kovů je důležité sledovat nejen cenu prodejní, ale mnohdy je důležitější cena výkupní a garance zpětného odkupu.

Argor Heraeus SA - Limitovaná edice - Vánoce

Švýcarská rafinérie Argor-Heraeus SA vydává pro rok 2017 nové zlaté investiční slitky z 24 karátového zlata s vánočním motivem.

Slitky odpovídají londýnskému standardu Good Delivery (LBMA) a jsou proto bez problémů akceptovány na všech trzích. Doklady autenticity (logo dodavatele, rafinéra, unikátní čislo, ryzost, váha) jsou deklarovány na svrchní straně slitku. Do zadní strany je vyražen motiv dárkové stuhy s mašlí. Tento slitek bude jistě originální vánoční dárek pro vaše blízké.

Každý slitek je zataven v ochranném plastovém obalu (který slouží jako certifikát autenticity) s motivem vánoční ozdoby a stylizovaným nápisem Merry Christmas.

Pro tento slitek doporučujeme tyto etue:


Tento produkt je součástí následujících sestav produktů:

Argor Heraeus

Specifikace produktu

Rozměr:
24 x 14 x 0,95 mm
Výrobce:
Argor Heraeus SA
Hmotnost:
5 g
Ryzost:
999,9/1000 Au
Země původu:
Švýcarsko

Výkupní formulář

Rádi od Vás vykoupíme investiční kovy zakoupené u nás, ale i u konkurence. Naši zákazníci vždy dostanou nejvyšší možnou cenu nabízenou v daném čase. Vyplňte formulář níže a my Vás budeme kontaktovat. Děkujeme za důvěru.Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.238.204.167

Holoubek koncern