+420 232 003 050 – zákaznická linka  po–pá 08:30–17:00
Košík
Výhody nákupu na zlataky.cz
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 5 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
 Partneři
Jsme oficiální smluvní partner
ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality obchodu zlataky.cz

Proč chce bankovní Elita vyvolávat v USA nepokoje

autor: Internet

Každý údaj jasně naznačuje, že úřady ve Spojených státech se připravují na rozsáhlé občanské nepokoje. Tento trend se neobjevil náhodou - je součástí osvědčených metod bankovní elity ovládnout národy, zbavit je jejich majetku a vstřebávat je do nového světového řádu.

stribrne_mince_rok_hada_2013

Uznávaný investigativní novinář Greg Palast oznámil v roce 2001, že globální bankovní elity - jmenovitě Světová banka a MMF, pilovaly techniku, která jim v minulosti umožnila obrat o aktiva několik zemí - této technice se začalo říkat "vzpoura MMF (IMF riot)."

V dubnu 2001 získal Palast uniklé dokumenty Světové banky, které popisují ve čtyřech krocích proces o tom, jak takzvaně oloupit národy o jejich bohatství a infrastrukturu zavedením kontroly nad zdroji do rukou bankovní elity.

Jeden z finálních kroků procesu, "vzpoura MMF," podrobně popisuje, jak elita dopředu plánuje masové občanské nepokoje za účelem vystrašit investory a způsobit tak vládní bankroty.

"Toto ekonomické žhářství má i své světlé stránky, a to hlavně pro cizince, kteří si pak můžou vysbírat zbývající aktiva za velmi nízké ceny," píše Palast a dodává: "Existuje spousta poražených, ale jasnými vítězi se zdají být západní banky a ministerstvo financí USA."

Jinými slovy, bankovní elita vytváří právě takové ekonomické prostředí, kde stoupají úrokové sazby, spirálovitě rostou ceny potravin, vzniká chudoba a nižší životní úroveň, které urychlí občanské nepokoje - a pak už se jen snesou jako supi a pohltí všechna levná aktiva, která v zemi zbyla.

Tento proces jsme už mohli zaznamenat v místech jako je Bolívie, Ekvádor, Indonésie, Řecko a Argentina. Další na špalku jsou Španělsko, Itálie, Velká Británie a Francie, kteří již zažili rozšířené nepokoje v průběhu posledních dvou let.úterý 19. března 2013

Starší aktuality

Archiv aktualit