+420 232 003 050 – zákaznická linka  po–pá 08:30–17:00
Košík
Výhody nákupu na zlataky.cz
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 6 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec,
na Slovensku Bratislava a Košice.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
 Partneři
Jsme oficiální smluvní partner
ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality obchodu zlataky.cz

DGCX Gold Futures vzrostly v únoru o 77%

autor: Internet

DUBAI: V letošním roce, již druhý měsíc v řadě, Dubai Gold a Commodities Exchange (DGCX) dosáhla dalšího historického rekordu letos v únoru.

silver_gold_bars_coins_perth_argor

DGCX v únoru zobchodovalo na 1.15 milionů smluv v hodnotě 44.16 miliard dolarů s většinovou částí smluv DGCX v rupiích, které dosáhly na rekordní objem 1 083 120 smluv.

Mezi drahými kovy DGCX Gold futures zaznamenaly 49 048 smluv, což je meziroční nárůst o 77% od stejného měsíce loňského roku. Silver futures rovněž zažily výrazný nárůst o 38% od ledna loňského roku.

28.únor byl také ve znamení rekordů, za jediný den se zobchodovalo na 82 197 smluv. V tomto měsíci byly také zaznamenány historicky nejvyšší průměrné denní hodnoty zakázek, a to rekordních 2.21 miliard dolarů za den.

Měny zůstaly nejsilnějším segmentem, zobchodovalo se celkem na 1 100 392 měnových kontraktů, až o 126% více oproti stejnému měsíci v loňském roce.

Indické rupie futures udržely tedy svůj výjimečný rekordní nárůst s historicky nejvyšším měsíčním objemem 1 083 120 smluv v hodnotě 40.09 miliard dolarů.

Gary Anderson, generální ředitel DGCX, řekl, "DGCX udržela svůj rekordní výkon v prvních dvou měsících roku 2012, který byl tažen burzovní iniciativou vytvářet větší likviditu a možnosti ve smlouvách."

"Naše klíčové zakázky, jako jsou Indická rupie futures a Gold futures, přitahují rostoucí globální rozmanitost účastníků. Jsme i nadále odhodláni posilovat naše portfolio produktů pro naše členy a budeme dále zkoumat nové produkty a služby, které lépe podpoří stále sofistikovanější zajištění a investiční potřeby účastníků trhu." dodal.

bars_argor_500g_100gpondělí 04. března 2013

Starší aktuality

Archiv aktualit