Vánoční dárky včas! U položek skladem zaslaných Českou poštou garantuje ČP dodání do Vánoc při objednávce do 18. prosince. U položek na objednávku nebo u objednávek nad momentální skladovou zásobu dodání do Vánoc negarantujeme.

+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Prohlédněte si zboží na prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.
Zboží si můžete též vyzvednout na našem POINT místě v Liberci.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Aktuality obchodu zlataky.cz

Zlato dostává své pověsti bezpečného útočiště

autor: Internet

LONDON: Spotové ceny zlata se ve čtvrtek ráno v Londýně pohybovaly těsně pod hranicí 1720 dolarů za unci (nárůst o 2,4% v uzávěrce v minulém týdnu) kdy se akcie vzpamatovávaly ze včerejších ztrát a dolar posílil, neboť centrální banky ve Velké Británii a Evropě nechaly měnovou politiku beze změny.

Ceny stříbra se dostaly do blízkosti 32 dolarů za unci - nárůst o 3,4% - ostatní komodity zamířily výš. Ceny amerických státních dluhopisů vzrostly, zatímco vládní dluh Velké Británie a Německa klesl.

"Zlato se včera a dnes drží dobře navzdory silnému dolaru," říká komoditní stratég Walter de Wet ze Standard Bank.

"Zlato ukazuje relativní sílu a dostává své pověsti uchovatele hodnoty a bezpečného útočiště," potvrzuje komoditní zpráva z Commerzbank.

Ve čtvrtek ráno se obchod se zlatem dostal těsně pod 43.400 eur za kilogram (1350 eur za unci), což je největší nárůst za poslední měsíc o 2,7%. Dolarové ceny zlata se naopak pohybují kolem 10% z ceny loňského rekordu.

Evropská centrální banka ponechala ve čtvrtek svou klíčovou úrokovou sazbu na rekordně nízké úrovni 0,75%. Ve svém projevu ze středy v Německu, prezident ECB Mario Draghi tvrdil, že inflace eurozóny "je dobře uchopena" a že ECB očekává pokles pod 2% v příštím roce.

argor_zlato_100g_1kg_50gstředa 07. listopadu 2012

Starší aktuality

Archiv aktualit