Z důvodu delší dodací lhůty od našich dodavatelů si vyhrazujeme právo na prodloužení doby dodání. Více info na stránce kontakty.
+420 232 003 050 – zákaznická linka  po–pá 08:30–17:00
Košík
Výhody nákupu na zlataky.cz
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 6 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec,
na Slovensku Bratislava a Košice.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
 Partneři
Jsme oficiální smluvní partner
ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality obchodu zlataky.cz

Ross Norman: do roku 2017 zlato $4,000/oz, stříbro $100/oz

autor: Internet

koala_kang_zlato_stribo

LONDON: Ceny zlata dosáhnou rozmezí $3,000 - 4,000 za unci během pěti let, řekl Ross Norman na inaugurální konferenci drahých kovů Dubai Commodities Centre.

Jeden z nejvíce výřečných analytiků na trhu Ross Norman tvrdí, že "neexistuje žádná známka o bublině a o tom že by se mělo obchodovat na 6.500 dolarů, pokud přijde inflace, i když $3,000-4,000 je jeho cíl do pěti let."

Dále tvrdí, že "tržní nabídka je téměř beze změny za posledních deset let, zatímco poptávka vzlétla díky investorům a rozrostla se od $ 3 miliard po 80 miliard dolarů ve stejném časovém rámci."

Ross Norman taktéž předpovídá 100 dolarů za unci stříbra do roku 2017. Jeho mistrovská prezentace s názvem "Stříbro - bublina praskla?" Argumentoval, že tomu tak není, a že po z analyzování posledního růstu cen, stříbro bude stoupat až na 100 dolarů za unci během pěti let.

Záporné reálné úrokové sazby jsou důvodem pro vysoké ceny drahých kovů citováno většinou odborníků. V krátké inflaci je vyšší než cena peněz, takže hotovost na vkladech ztrácí peníze.

Ross Norman je generální ředitel Sharps Pixley, investiční obchodní firmy se sídlem v Londýně a zároveň poskytovatel informací o trzích s drahými kovy.

stribro_zlato_argor_1kg_100gpátek 01. června 2012

Starší aktuality

Archiv aktualit