Od 10. května jsou naše prodejny opět otevřeny. Více info na stránce oznámení.

+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00
Košík
Informace
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 5 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality obchodu zlataky.cz

DGCX Gold Futures získává širší zájem investorů

autor: Internet

visions_of_dubai_gold_set

The Dubai Gold and Commodities Exchange (DGCX) nabízí soukromým investorům a účastníkům trhu se zlatem velkou podporu, regulované a bez rizikové prostředí pro obchodování se zlatem.

DUBAI(BullionStreet): Obchodování se zlatem na zlaté a komoditní burze v Dubaji (The Dubai Gold and Commodities Exchange - DGCX) zažilo zvýšenou účast zejména v oblasti maloobchodu a obchodníků s fyzickým zlatem.

Maloobchod se zaměřením na makléřské firmy a obchodníky s fyzickým zlatem dnes představují 92% z vrchních 20 účastníků obchodujících s DGCX Gold Futures, kteří tímto potvrzují, že zlato se stále více využívá jako investice a nástroj pro řízení rizik.

V tradičních investičních třídách, jako jsou akcie a klesání nemovitostí, drobní investoři stále častěji hledají obchodní příležitosti ve více likvidních investičních třídách, jako jsou právě drahé kovy.

Makléřské firmy také stále více přihlíží na deriváty drahých kovů aby diverzifikovaly investiční portfolio pro své maloobchodní zákazníky. Zlato, jedno z nejúspěšnějších komodit v dobách krize i jistoty, je na vrcholu své agendy.

Od svého zrodu v roce 2005, burza byla uznána za poskytování nejlepších nástrojů v regionu k zajištění cenového rizika a zisku z cenových pohybů v měnách a komoditách.

zlato_slitky_mince_perth_argorstředa 04. dubna 2012

Starší aktuality

Archiv aktualit