Vzhledem k nařízení vlády ČR fungují naše prodejny v omezeném režimu. Veškeré objednávky nad 10 000 Kč zasíláme ZDARMA. Více info na stránce oznámení.

+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00
Košík
Informace
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 5 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality obchodu zlataky.cz

Velkolepé jedno kilové zlaté mince na shromáždění ANA v LA

autor: Internet

Dosud největší výstava velkých, moderních a ověřených Čínských zlatých mincí ve Spojených státech proběhne 5 srpna 2009 v Americké Numismatické Asociaci v Los Angeles. Velikost mincí začíná od pěti uncí až po velkolepé jedno kilové zlaté mince.ANA china gold coins

Prezentaci doprovází vzdělávací lekce od provozovatele Nicholase Browna z Velkolepých Rarit v Chicagu: "Opatruj své mince jako sebe sama!"

"Na výstavě bude přes 300 uncí zlata. Bude to ta nejúžasnější výstava moderních Čínských mincí, která kdy byla spatřena v USA, "řekl Brown. Mnoho raritních mincí v plánované výstavě ANA mají velmi nízký náklad pouze 200 či méně kusů.

Zlatý hřeb výstavy budou jedno kilové zlaté a stříbrné pamětní mince z roku 1992 kvality proof Lunární nový rok. Pouze 21 jich bylo vydáno ve zlatě a 185 ve stříbře. Obě kilové mince zobrazují všech 12 zvířat Lunárního nového roku. Obě jsou označeny stupněm NGC PF-68 Ultra Cameo.

Gold coins China 1 kilo

Společně s nimi bude vystaveno 12 osmi gramových Čínských Lunárních zlatých mincí vydaných v prvním cyklu v letech 1981 až 1992. Každá mince je označena stupněm NGC PF-69 Ultra Cameo. Podle Browna jsou tyto mince vůbec poprvé veřejně vystaveny v USA.pondělí 03. srpna 2009

Starší aktuality

Archiv aktualit