+420 232 003 050 – zákaznická linka  po–pá 08:30–17:00
Košík
Výhody nákupu na zlataky.cz
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 5 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
 Partneři
Jsme oficiální smluvní partner
ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality

 

Noviny Zlaťáků ke stažení

Autor: zlataky.cz | čtvrtek 29. srpna 2019

Noviny plné zajímavých informací pro Vás máme k dispozici jak v tištěné podobě na našich prodejnách, tak ke stažení na našem webu. Co se v nich dozvíte?

Především jak bezpečně uložit investiční kovy. V šestistránkovém článku nastíníme základní otázky, které si je potřeba položit při výběru nejvhodnějšího řešení.

Místo k uložení drahých kovů by mělo splňovat tři základní parametry: bezpečnost, dostupnost a diskrétnost. Čím méně lidí ví, že investujete do drahých kovů, tím lépe.

Pokud máte v drahých kovech uloženo více finančních prostředků, je rozumné uskladnit je na více místech. Kromě diverzifikace rizika řešte i dostupnost. Malá část doma jako pohotovostní zásoba a větší část v profesionálním úložišti s vysokým bezpečnostním standardem je jednou z možností diverzifikace. Jak vybrat vhodné místo doma, jak ho zabezpečit a jaké jsou možnosti mimo domov (bankovní či nebankovní úschova)? Pokud Vás téma zaujalo, čtěte dál v Novinách Zlaťáků.

Pro někoho opáčko a pro někoho nové informace přinese článek Rub a líc mincí. Dozvíte se, jak poznat averz, reverz, k čemu je mincovní rámeček a mincovní plocha. A také kolik stran má vlastně mince. Tipněte si, dvě nebo tři?

Nechybí ani zamyšlení analytika Jakuba Petrušky nad aktuální situací na trhu zlata.

Na prodejnách jsou k dispozici dnes, 2. září v Praze a Liberci, Brno a Bratislava je bude mít tento pátek 6. září. Prodejna Ostrava má v tomto týdnu (2.–6. září) zavřeno. Noviny si v Ostravě můžete vyzvednout v příštím týdnu.

Zlaté noviny ročník žáří řijen 2019
Noviny kde stažení ZDE (10MB)




Starší aktuality


Archiv aktualit