+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Prohlédněte si zboží na prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.
Zboží si můžete též vyzvednout na našem POINT místě v Liberci.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Aktuality

 

Hrozba padělání číhá všude ve světě

Autor: Internet

Mince se padělají všude na světě. A všude na světě se policie snaží tento druh zločinnosti intenzivně potírat. Jeden z úspěšných zásahů si mohou připsat na svůj účet i policisté z africké Ugandy. Právě tam v Lukaya Town, oblast Masaky, byl v souvislosti padělání peněz zatčen muž.

Pan Katanza Nsubuga (řezník z Magezi Cell ve městě Lukaya Town) byl zatčen na základě poskytnutých informací od informátorů místní policie, a to že vyrobil(i) 500 falešných šilinkových mincí. Velitel oblastní policie Masaky Andrew Serowen předvedl před tisk podezřelého Katanza Nsubugu.

Velitel Serowen řekl, že policie dostala informace, že lidé v Magezi Cell vyráběli padělané mince. Dále sdělil, že policie prohledala domy podezřelého Katanza Nsubugy a domy dalšího podezřelého, jež byl znám pouze jako pan Kiberu, kde nalezli 5.500 šilinků a padělatelské náčiní. Celkem policie zajistila 59.000 šilinků z toho 500 falešných, tavící pec, lisy, hliníkové střižky a kovové raznice se všemi vyobrazeními použitých pro výrobu padělaných mincí.

Velitel Serowen prohlásil, že potřební hliník dostávali z baterií starých aut, který zahřáli a roztavili z vývodů baterie.

Podezřelý Nsubugua o sobě říká, že je nevinný. Prohlašuje, že to byla jeho žena, a že jen žil s tím, kdo peníze padělal. Policii se ještě nepodařilo najít manželku podezřelého Nsubuguy.

Podezřelý Nsubugua se bude před soudem zodpovídat z ražby padělaných peněz, postříbřování mincí a tavení kovů pro penězokazectví.
Starší aktuality


Archiv aktualit