Pobočka Liberec je z důvodu nemoci uzavřena. Za vzniklé potíže se omlouváme.
+420 232 003 050 – zákaznická linka  po–pá 08:30–17:00
Košík
Výhody nákupu na zlataky.cz
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 6 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec,
na Slovensku Bratislava a Košice.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
 Partneři
Jsme oficiální smluvní partner
ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY
Získali jsme ocenění
ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH FIREM
CZECH 100 BEST
České puncovní značky
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality

 

Veletrh Sběratel 2014

Autor: zlataky.cz | pátek 12. září 2014

Ve dnech od 4. - 6. září 2014 proběhla v Praze na výstavišti PVA EXPO jedna z největších sběratelských událostí v České republice, veletrh Sběratel 2014, na kterém jsme nemohli chybět ani my - zlataky.cz.

Zlataky.cz pro vás připravili velký výběr exkluzivních zahraničních zlatých a stříbrných mincí, zlatých a stříbrných pamětních mincí ČR a samozřejmě výběr zlatých a stříbrných investičních slitků a mincí od světoznámých výrobců. Součástí naší výstavy byly i akční nabídky na některé investiční slitky a mince, které jste mohli nakoupit za velmi výhodné ceny pouze na tomto veletrhu!

Chtěli bychom tímto poděkovat všem sběratelům, ne-sběratelům či kolemjdoucím, kteří zavítali k našemu stánku a stali se tak spolu s námi součástí této výjimečné události. Těšíme se na vás již příští rok. Vaše Zlataky.cz .

Veletrh Sběratel - největší setkání sběratelů Východ - Západ

Mezinárodní veletrh Sběratel je největším setkáním sběratelů ve střední a východní Evropě. Od založení v roce 1998 je cílem Sběratele vybudovat v Praze sběratelskou akci srovnatelnou se zavedenými veletrhy v západní Evropě. Široká nomenklatura zahrnuje filatelii, numismatiku, minerály, drahé kameny, karty, historické pohlednice, plakáty a další sběratelství. Na své si zde přijdou odborníci, obchodníci i sběratelé z řad laické veřejnosti. Jak řekl básník a sběratel J. W. Goethe: "Sběratelé jsou šťastní lidé".

Každoročně na veletrhu vystavuje a prodává na 260 vystavovatelů ze 36 zemí a jeho kvalita je na stejné úrovni jako u zavedených evropských veletrhů. Veletrh Sběratel je organizován zkušeným týmem pracovníků agentury, která připravovala, mimo jiné, Světovou výstavu poštovních známek Praga 2008. Veletrh vždy provází velká pozornost ze strany médií, informace o jeho konání se objevuje v televizních zprávách a rozhlasových stanicích a většině významných deníků. Sběratel se koná pod záštitou České pošty, Svazu českých filatelistů a České numismatické společnosti. Každý rok veletrh navštíví na 12 000 návštěvníků.

Sběratel má celorepublikový význam (jen každý třetí návštěvník byl v roce 2009 z Prahy) s přesahem do okolních států (nejčastěji Německo, Slovensko, Polsko, Velká Británie a Rusko). Jen na Sběrateli lze získat řadu příležitostných razítek, jako například pošty OSN. Řada vystavovatelů vydává ke Sběrateli raritní sběratelské kousky, které se váží přímo k veletrhu. Sběratel je vyhledávanou akcí všemi, kteří chtějí výhodně uložit své peníze do trvalých komodit jako jsou mince, medaile, poštovní známky nebo investiční slitky.
Starší aktuality


Archiv aktualit