+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Prohlédněte si zboží na prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.
Zboží si můžete též vyzvednout na našem POINT místě v Liberci.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Aktuality

 

Veletrh Sběratel 2013

Autor: zlataky.cz

Ve dnech od 5. - 7. září 2013 proběhla v Praze na výstavišti PVA EXPO jedna z největších sběratelských událostí v České republice, veletrh Sběratel 2013, na kterém jsme nemohli chybět ani my - zlataky.cz.

Zlataky.cz pro vás připravili velký výběr exkluzivních zahraničních zlatých a stříbrných mincí, zlatých a stříbrných pamětních mincí ČR a samozřejmě výběr zlatých a stříbrných investičních slitků a mincí od světoznámých výrobců. Součástí naší výstavy byly i akční nabídky na některé investiční slitky a mince, které jste mohli nakoupit za velmi výhodné ceny pouze na tomto veletrhu!

Chtěli bychom tímto poděkovat všem sběratelům, ne-sběratelům či kolemjdoucím, kteří zavítali k našemu stánku a stali se tak spolu s námi součástí této výjimečné události. Těšíme se na vás již příští rok. Vaše Zlataky.cz .

Veletrh Sběratel - největší setkání sběratelů Východ - Západ

Mezinárodní veletrh Sběratel je největším setkáním sběratelů ve střední a východní Evropě. Od založení v roce 1998 je cílem Sběratele vybudovat v Praze sběratelskou akci srovnatelnou se zavedenými veletrhy v západní Evropě. Široká nomenklatura zahrnuje filatelii, numismatiku, minerály, drahé kameny, karty, historické pohlednice, plakáty a další sběratelství. Na své si zde přijdou odborníci, obchodníci i sběratelé z řad laické veřejnosti. Jak řekl básník a sběratel J. W. Goethe: "Sběratelé jsou šťastní lidé".

Každoročně na veletrhu vystavuje a prodává na 260 vystavovatelů ze 36 zemí a jeho kvalita je na stejné úrovni jako u zavedených evropských veletrhů. Veletrh Sběratel je organizován zkušeným týmem pracovníků agentury, která připravovala, mimo jiné, Světovou výstavu poštovních známek Praga 2008. Veletrh vždy provází velká pozornost ze strany médií, informace o jeho konání se objevuje v televizních zprávách a rozhlasových stanicích a většině významných deníků. Sběratel se koná pod záštitou České pošty, Svazu českých filatelistů a České numismatické společnosti. Každý rok veletrh navštíví na 12 000 návštěvníků.

Sběratel má celorepublikový význam (jen každý třetí návštěvník byl v roce 2009 z Prahy) s přesahem do okolních států (nejčastěji Německo, Slovensko, Polsko, Velká Británie a Rusko).

Jen na Sběrateli lze získat řadu příležitostných razítek, jako například pošty OSN. Řada vystavovatelů vydává ke Sběrateli raritní sběratelské kousky, které se váží přímo k veletrhu.

Sběratel je vyhledávanou akcí všemi, kteří chtějí výhodně uložit své peníze do trvalých komodit jako jsou mince, medaile, poštovní známky nebo investiční slitky.
Starší aktuality


Archiv aktualit