Vzhledem k nařízení vlády ČR fungují naše prodejny v omezeném režimu. Veškeré objednávky nad 10 000 Kč zasíláme ZDARMA. Více info na stránce oznámení.

+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00
Košík
Informace
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 5 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality

 

Objemy DGCX vzrostly na 268.85 miliard dolarů

Autor: Internet

DUBAI: V první polovině roku 2013 zaznamenaly objemy obchodů na komoditní burze v Dubaji (DGCX - Dubai Gold and Commodities Exchange) značný meziroční nárůst o 101%. Dosáhly na 7.716.340 smluv v hodnotě 268.85 miliard amerických dolarů.

visions_of_dubai_gold_set

Výrazný nárůst začal u objemů měn, které byly o 112% vyšší než v první polovině roku 2012.

Futures Indické rupie zažily nárůst jako první. Smlouva zaznamenala silný výkon, vyskočila o 95% oproti stejnému období v loňském roce, na celkovou hodnotu 242.5 miliard dolarů. Euro futures také dosáhly výrazného nárůstu o 280%.

"Naše nová obchodní platforma, která byla zahájena v březnu, taktéž pomáhá burze urychlit růst objemu prostřednictvím řady nových funkcí a podporování nových a inovativních produktů," řekl Gary Anderson, generální ředitel společnosti DGCX.

"V prvních šesti měsících byla taktéž zavedena naše strategie rozšířit naši platformu pro rozvíjející se trhy. Povzbuzující objemy dosažené kontraktem mini-indické futures je názorným příkladem této expanze," dodal.

"V prvním pololetí DGCX představila novou třídu aktiv ve své produktové linii zajímavých smluv, například futures mědi a Sensex futures. Všechny tyto iniciativy jsou klíčové pro naše úsilí podpořit naše členy v optimalizaci svých obchodních strategií a maximalizovat zisky." "Těším se na pokračující růst a úspěch v druhé polovině roku 2013," řekl Anderson.

Mezitím červnové měsíční objemy na burze zaznamenaly meziroční nárůst o 79%, bylo dosaženo rekordních 1.593.150 smluv. Objemy představovaly hodnotu 43.77 miliard dolarů.

Jedním z hlavních vrcholů měsíce bylo výjimečné tempo růstu z nedávno zahájené futures mini indické rupie, v němž došlo od května ke 140% nárůstu. Bylo zobchodováno na 369.725 kontraktů. Dne 20. června smlouva taktéž zaznamenala historicky nejvyšší denní objem 101.408 smluv.
Starší aktuality


Archiv aktualit