+420 232 003 050 – zákaznická linka  po–pá 08:30–17:00
Košík
Výhody nákupu na zlataky.cz
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 5 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
 Partneři
Jsme oficiální smluvní partner
ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality

 

Objemy DGCX vzrostly na 268.85 miliard dolarů

Autor: Internet

DUBAI: V první polovině roku 2013 zaznamenaly objemy obchodů na komoditní burze v Dubaji (DGCX - Dubai Gold and Commodities Exchange) značný meziroční nárůst o 101%. Dosáhly na 7.716.340 smluv v hodnotě 268.85 miliard amerických dolarů.

visions_of_dubai_gold_set

Výrazný nárůst začal u objemů měn, které byly o 112% vyšší než v první polovině roku 2012.

Futures Indické rupie zažily nárůst jako první. Smlouva zaznamenala silný výkon, vyskočila o 95% oproti stejnému období v loňském roce, na celkovou hodnotu 242.5 miliard dolarů. Euro futures také dosáhly výrazného nárůstu o 280%.

"Naše nová obchodní platforma, která byla zahájena v březnu, taktéž pomáhá burze urychlit růst objemu prostřednictvím řady nových funkcí a podporování nových a inovativních produktů," řekl Gary Anderson, generální ředitel společnosti DGCX.

"V prvních šesti měsících byla taktéž zavedena naše strategie rozšířit naši platformu pro rozvíjející se trhy. Povzbuzující objemy dosažené kontraktem mini-indické futures je názorným příkladem této expanze," dodal.

"V prvním pololetí DGCX představila novou třídu aktiv ve své produktové linii zajímavých smluv, například futures mědi a Sensex futures. Všechny tyto iniciativy jsou klíčové pro naše úsilí podpořit naše členy v optimalizaci svých obchodních strategií a maximalizovat zisky." "Těším se na pokračující růst a úspěch v druhé polovině roku 2013," řekl Anderson.

Mezitím červnové měsíční objemy na burze zaznamenaly meziroční nárůst o 79%, bylo dosaženo rekordních 1.593.150 smluv. Objemy představovaly hodnotu 43.77 miliard dolarů.

Jedním z hlavních vrcholů měsíce bylo výjimečné tempo růstu z nedávno zahájené futures mini indické rupie, v němž došlo od května ke 140% nárůstu. Bylo zobchodováno na 369.725 kontraktů. Dne 20. června smlouva taktéž zaznamenala historicky nejvyšší denní objem 101.408 smluv.
Starší aktuality


Archiv aktualit