+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Prohlédněte si zboží na prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.
Zboží si můžete též vyzvednout na našem POINT místě v Liberci.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Aktuality

 

Zlato se vzpamatovává z nočních poklesů

Autor: Internet

SINGAPORE: Zlato se ve středu na asijských trzích opět vzpamatovalo, po té co americký Fed naznačil, že jeho ekonomický stimul může ještě nějakou dobu pokračovat.

V poledne se v Singapuru obchodovalo se zlatem za 1248.10 dolarů za unci, zatímco v USA na COMEX v divizi NYMEX se zlato pohybovalo na 1247.28 31 dolarech za unci.

Analytici však řekli, že vzácný žlutý kov zůstal velmi volatilní, jelikož odlivy z fondů obchodovaných na burze pokračovaly a poptávka se nedokázala zvednout, i když ceny zůstávají na tříletých minimech.

Investoři také čekají na klíčová data USA, která jsou naplánována na konec tohoto týdne, aby určila další směr. Snad se dočkají ještě před Dnem nezávislosti, který se bude slavit už ve čtvrtek.

V úterý zlaté futures prudce ukončily dvoudenní zisk, protože dolar posílil vůči hlavním světovým měnám po několika pozitivních továrních objednávkách z USA.

Zlato pro srpnovou dodávku: nejobchodovanější smlouva byla uzavřena v úterý na divizi COMEX v New York Mercantile Exchange za 1,243.40 dolarů za unci.

Mezitím se holdingy SPDR Gold Trust (největší světový fond obchodovaný na burze krytý zlatem) posunuly směrem dolů o 1,2 tuny na 968,30 tun.
Starší aktuality


Archiv aktualit