+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.

Aktuality

 

Cena zlata nadále roste

Autor: Internet

SINGAPORE: Evropská centrální banka oznámila snížení úrokových sazeb na historické minimum. To nahrává zlatu, které pravděpodobně zakončí tento týden, tak jako ten minulý, v pozitivním duchu.

Spotové ceny zlata dosáhly v poledne v Singapuru na 1475,24 dolarů za unci, zatímco v USA na COMEX divizi v NYMEXu se zlato dostalo na 1474,82 dolarů za unci.

Analytici uvedli, že zlatu taktéž pomohlo rozhodnutí amerického Fedu udržet svůj stimulační program nákupu dluhopisů.

Nicméně, taktéž tvrdí, že zisky by mohly být ještě dále omezeny kvůli denním odtokům fondů obchodovaných na burze (ETF). Investoři si nejsou ještě úplně jisti, zda nedávný nárůst fyzické poptávky je dostatečný k tomu, aby zlato dosáhlo na psychologickou úroveň 1500 amerických dolarů za unci.

Mezitím SPDR Gold Trust, největší světový fond krytý zlatem, oznámil, že jeho holding ve čtvrtek klesl o 0,56 procenta na 1,069.22 tun, což je nejnižší úroveň od září 2009.

Státní dluhopisy Eurozóny vzrostly ve čtvrtek na ceně, s výjimkou řeckých a portugalských dluhopisů. Úrokové sazby dvouletých francouzských a italských dluhopisů spadly na rekordní minima.
Starší aktuality


Archiv aktualit