+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Prohlédněte si zboží na prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.
Zboží si můžete též vyzvednout na našem POINT místě v Liberci.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Aktuality

 

Zlatá mince za čtyři miliony opět v České republice !!!

Autor: Internet

V sérii Plachetnice 20. století Vám nedávno obchod - zlataky.cz - nabídl zlatou stouncovou minci Thomas W. Lawson, která se stala obrovským hitem ve světě numismatiky a investic. Majitelem je Čech a je stále jediným majitelem na celém světě!

Nyní Vám nabízí další stouncovou minci v této unikátní sérii věnovanou druhému největšímu škuneru světa - France II., která je jediným exemplářem v České republice! Exkluzivní zlaté stouncové mince vydané v této sérii jsou naprostým unikátem a jen velmi těžko budete ve světě hledat jejich ekvivalent!

Zlatá mince France II. - Victor Lagniel byla vydaná ministerstvem financí Cookových ostrovů v roce 2008 v ryzosti nejčistšího zlata o váze neuvěřitelných 100 uncí neboli 3110 gramů. Tato exkluzivní mince vychází ze série šesti mincí (Tall Ships of the 20th century) věnovaných nejslavnějším plachetnicím dvacátého století.

Mince je uložena v silné plastové kapsli, kterou lze odšroubovat a je dodávána ve velké luxusní lodní dřevěné truhle černé barvy spolu s ilustrovanou brožurou a číslovaným certifikátem věrohodnosti v plánovaném nákladu pouze 20 kusů pro celý svět !!! Součástí mince je i kvalitní, plně funkční námořní dalekohled.

zlata_mince_100_oz_plachetnice_france_II_2008_proof
Starší aktuality


Archiv aktualit