+420 232 003 050 – zákaznická linka  po–pá 08:30–17:00
Košík
Výhody nákupu na zlataky.cz
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 5 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
 Partneři
Jsme oficiální smluvní partner
ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality

 

Proč chce bankovní Elita vyvolávat v USA nepokoje

Autor: Internet

Každý údaj jasně naznačuje, že úřady ve Spojených státech se připravují na rozsáhlé občanské nepokoje. Tento trend se neobjevil náhodou - je součástí osvědčených metod bankovní elity ovládnout národy, zbavit je jejich majetku a vstřebávat je do nového světového řádu.

stribrne_mince_rok_hada_2013

Uznávaný investigativní novinář Greg Palast oznámil v roce 2001, že globální bankovní elity - jmenovitě Světová banka a MMF, pilovaly techniku, která jim v minulosti umožnila obrat o aktiva několik zemí - této technice se začalo říkat "vzpoura MMF (IMF riot)."

V dubnu 2001 získal Palast uniklé dokumenty Světové banky, které popisují ve čtyřech krocích proces o tom, jak takzvaně oloupit národy o jejich bohatství a infrastrukturu zavedením kontroly nad zdroji do rukou bankovní elity.

Jeden z finálních kroků procesu, "vzpoura MMF," podrobně popisuje, jak elita dopředu plánuje masové občanské nepokoje za účelem vystrašit investory a způsobit tak vládní bankroty.

"Toto ekonomické žhářství má i své světlé stránky, a to hlavně pro cizince, kteří si pak můžou vysbírat zbývající aktiva za velmi nízké ceny," píše Palast a dodává: "Existuje spousta poražených, ale jasnými vítězi se zdají být západní banky a ministerstvo financí USA."

Jinými slovy, bankovní elita vytváří právě takové ekonomické prostředí, kde stoupají úrokové sazby, spirálovitě rostou ceny potravin, vzniká chudoba a nižší životní úroveň, které urychlí občanské nepokoje - a pak už se jen snesou jako supi a pohltí všechna levná aktiva, která v zemi zbyla.

Tento proces jsme už mohli zaznamenat v místech jako je Bolívie, Ekvádor, Indonésie, Řecko a Argentina. Další na špalku jsou Španělsko, Itálie, Velká Británie a Francie, kteří již zažili rozšířené nepokoje v průběhu posledních dvou let.
Starší aktuality


Archiv aktualit