+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Prohlédněte si zboží na prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.
Zboží si můžete též vyzvednout na našem POINT místě v Liberci.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Aktuality

 

Cena stříbra koncem roku 2013: $45 až $50 za unci

Autor: Internet

CALIFORNIA: Předpokládané ceny stříbra můžou do konce tohoto roku dosáhnout na 45 až 50 amerických dolarů za unci. Měnová poptávka po stříbru a zlatu opět nabírá na síle, především jakožto uchovatel hodnoty a jako forma úspor a investic, tvrdí ve své zprávě komoditní expert Jason Hommel.

"50 dolarů bude pravděpodobně cena, která se může udržet 6 měsíců až jeden rok. Stříbro by ale mělo dokonce dosáhnout i na další vrchol 75 až 125 dolarů, pravděpodobně někdy před koncem roku 2014," řekl Hommel.

"Tím jak vlády světa pokračují v přehnaném tištění peněz, aby zaplatily vládní výdaje, vzniká kontraproduktivita, která bolí hospodářství a ceny drahých kovů rostou," dodává Hommel.

Skutečný, fyzický trh se stříbrem zůstává malý. Pouze asi 3 miliardy dolarů ročně proudí do fyzického stříbra na investice, okolo 100 milionů uncí za $30/oz. Toto je provázáno s rostoucími vládními výdaji. Americká vláda utrácí ročně o 1500 miliard dolarů více, než vybere na daních, což znamená, že musí tisknout peníze, které následně devalvují zbytek dolarů. To způsobuje růst cen produktů a to zejména vzácných produktů s trvalou hodnotou, jako jsou například drahé kovy.

stribrne_investicni_mince_lunar_buvol_drak_kralik_1kg
Starší aktuality


Archiv aktualit