+420 232 003 050 – zákaznická linka  po–pá 08:30–17:00
Košík
Výhody nákupu na zlataky.cz
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 5 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
 Partneři
Jsme oficiální smluvní partner
ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality

 

Nyní je ideální čas investovat do stříbra

Autor: Internet

LONDON(BullionStreet): Stříbro je v tuto chvíli výrazně pod cenou a vytváří tak ideální prostor pro investování. Podle Stephena M Smithe, řídícího člena Smith McKenna, výhled pro stříbro je velmi dobrý a jeho pravděpodobná cesta míří směrem na $ 50/oz, koncem roku možná i vyšší.

silver_coins_bullion_puma

Smith je přesvědčen, že stříbro bude lídrem v příštích několika letech, což může potenciálně vést k velkému zbohatnutí.

Všimněte si nynějšího "vyšinutého" poměru hodnoty zlata ke stříbru a máte vítězný recept na růst stříbra a potenciální zbohatnutí pro investory na trhu s drahými kovy, dodal.

Ti, kdo se rozhodli investovat do stříbra budou moci využívat vyšších potenciálních zisků s výhledem na budoucí cenu stříbra oproti těm, kteří investují do drahých kovů, ve chvíli kdy jsou v tradičním hodnotovém poměru ke zlatu, "řekl Smith.

Je ideální čas investovat do stříbra. Hlavně proto, že jeho aktuální spotová cena je atraktivně cenově dostupná pro začínající investory, vytváří tak nízké překážky ke vstupu a malá rizika, ale také proto, že pokud se spoléháme na opakující se historii tak stříbro definitivně vzroste. Klíčem je samozřejmě vlastnit fyzické aktivum, nikoliv deriváty, futures a ETF.

Stříbro je nutnost, používá se ve všech druzích elektroniky, ve farmaceutickém výrobě nebo pro výrobu solárních panelů. Dodávky stříbra jsou omezeny, podle The Silver Institute se zvýšily pouze něco málo přes 1% v loňském roce, a se světovou produkcí, která nesmí zpomalit, to velmi pravděpodobně bude vytvářet jeho nedostatek a cena poroste.

Když zvážíme velký poměr hodnoty zlata ke stříbru, průmyslové poptávky, omezené dodávky a globální ekonomický výhled, stříbro se může snadno dostat do konce roku 2012 na $ 50/oz a budoucí měřítka $ 100/oz jsou velmi reálná možnost na dalších několik let, dodal Smith.

stribro_slitky_scottsdale
Starší aktuality


Archiv aktualit