+420 232 003 050 – zákaznická linka  po–pá 08:30–17:00
Košík
Výhody nákupu na zlataky.cz
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 5 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
 Partneři
Jsme oficiální smluvní partner
ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality

 

Pro investory stříbro zůstává králem

Autor: Internet

scottsdale_cihly_stribro

LONDON: Stříbro téměř zdvojnásobilo svou hodnotu od roku 2010. Ekonomický růst a úleva budou pravděpodobně silné faktory pro zvýšení ceny zlata a stříbra.

Navíc, slábnoucí globální těžba stříbra a stále zvyšující se globální poptávka, pravděpodobně namíří ceny stříbra výš a výš.

Nejen, že stříbro překonalo všechny ostatní drahé kovy v prvních třech měsících roku 2012, ale prakticky zdvojnásobilo svou hodnotu od roku 2010, což ho staví do role naprosté jedničky pro investory. Zlato zažilo přibližně šedesáti procentní nárůst ve stejném časovém rámci.

Stephen M Smith, který je řídícím členem Smith McKenna, LLC se obává, že u stříbra lidé dají na rizikové předpovědi analytiků, zatímco ve skutečnosti, čísla vyprávějí úplně jiný příběh.

Stříbro, silná investice

Podle nedávno vydané World Silver Survey od GFMS, globální těžba (zásoby) stříbra vzrostla pouze o 1,4% v průběhu roku 2011, ačkoli poptávka v průmyslu a podpora investorů je nadále velmi silná.

Tato zpráva odůvodňuje potenciál pro vyšší ceny stříbra v blízké budoucnosti, jelikož celková poptávka a průmyslové využití roste, navzdory omezené výrobě a zásobám.

Smith radí, jak je důležité mít patřičné znalosti, a varuje před riziky nákupu ETF, futures nebo akcií. Je nesmírně důležité vlastnit fyzický majetek a ne deriváty.

Smith nedávno oznámil několik obrovských změn pro Smith McKenna a snaží se ještě více rozšířit investování do drahých kovů.

stribrne_investicni_mince_display
Starší aktuality


Archiv aktualit