+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Prohlédněte si zboží na prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.
Zboží si můžete též vyzvednout na našem POINT místě v Liberci.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Aktuality

 

Rusko a Mexiko nakoupily v březnu přes 16 tun zlata

Autor: Internet

NEW YORK: Nejnovější údaje z Mezinárodního měnového fondu (MMF) vykazují, že nejen Rusko a Mexiko nakupují stále více zlata do svých devizových rezerv.

Mexiko nakoupilo v březnu 16.81 tun zlata, zatímco Rusko okolo 16,55 tun zlata. Obě země zaplatily za drahé kovy zhruba 900 milionů dolarů. Mexické rezervy nyní dosahují celkem na 122.58 tun zlata a Rusko nyní drží v rezervách na 895.75 tun zlata.

Rekordní nákupy zlata

Další centrální banky také zvyšují své rezervy, jako například Turecko, které nakoupilo 11,48 tun a zvedlo své zlaté rezervy na 209.60 tun a Argentina, která nakoupila 7 tun a zvýšila své rezervy na 61.74 tun zlata, což bylo její první zvýšení od února roku 2005. Argentina nakupuje stále více zlata a minimálně hledí na to, že některým investorům stále dluží z dob kdy vyhlásila největší státní bankrot v historii.

Centrální banky se staly čistými kupci zlata poprvé za téměř dvě desetiletí v roce 2010, což znamenalo posun v investičním výhledu. Většina analytiků se domnívá, že trhu se zlatem se bude dařit už jen z důvodu masivních nákupů centrálních bank . Podle reportu WGC (Světové rady zlata), světové centrální banky nakoupily více než 430 tun zlata v roce 2011.

gol_coins_hnads_full
Starší aktuality


Archiv aktualit