+420 232 003 050 – zákaznická linka  po–pá 08:30–17:00
Košík
Výhody nákupu na zlataky.cz
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 6 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec,
na Slovensku Bratislava a Košice.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
 Partneři
Jsme oficiální smluvní partner
ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY
Získali jsme ocenění
ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH FIREM
CZECH 100 BEST
České puncovní značky
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality

 

Warren Buffett kupuje US Precious Metals od Cookson

Autor: Internet

koala_kang_zlato_stribo

Richline se podílí na výrobě produktů z drahých kovů. Získáním US Precious Metals - amerických drahých kovů od Cookson se přivedou věci do pohybu a pomohou více otevřít evropské a asijské distribuční kanály.

Richline: Květen je měsíc zlata

(RTTNews) - Cookson Group plc dosáhla dohody o prodeji své firmy s americkými drahými kovy - US Precious Metals, která je součástí její divize Precious Metals ve prospěch Richline Group Inc - Berkshire Hathaway Inc.

Společnost Cookson oznámila, že US Precious Metals bylo ztrátové, což začalo strategickým přehodnocením a snižováním počtu zaměstnanců. Následně Richline vyjádřila zájem o koupi tohoto podniku, a dne 22. února 2012, Cookson a Richline podepsali smlouvu, že Richline koupí tuto firmu, která se stane plně jejich majetkem dle běžných právních a regulačních závěrečných ustanovení, která mohou být dokončena ve druhém čtvrtletí 2012.

Suma kterou hodlá Richline zaplatit za Cooksonova US Precious Metals zatím není určena, ale vše probíhá rozvážně a očekává se, že bude dostačující a neutrální pro opuštění Cookson, včetně s ohledem na restrukturalizaci a další náklady vzniklé při přípravě pro obchodování. Hrubá aktiva podniků, které budou patřit Richline vykazuje téměř $ 69,8 milionů, zatímco čistá aktiva jsou okolo $ 60,2 milionů.

argor_zlato_100g_1kg_50g

"Firmy ve Spojeném království, Francii, Hong Kongu, Japonsku a Číny, které budou distribuovat a prodávat Richline produkty jsou součástí akvizice", řekl Richline.

Richline, vlastněný Berkshire Hathaway Warrena Buffetta, řekl, že tato dohoda demonstruje náš závazek vůči klíčovým segmentům tohoto podniku ...
Starší aktuality


Archiv aktualit