+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Prohlédněte si zboží na prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.
Zboží si můžete též vyzvednout na našem POINT místě v Liberci.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Aktuality

 

Jihoafrická mincovna vydává historicky první stříbrný Krugerrand

Autor: zlataky.cz

Každoročně je luxusní prémiová sada Krugerrand nejslavnější mincovní záložitostí Jižní Afriky a zlatým hřebem série Krugerrand. Luxusní sada roku 2010 je věnovaná Dr. Coertu Laurens Steynbergovi, který vytvořil návrh této sada_Krugerrand_2010 nejslavnějsí zlaté investiční mince se skákající africkou gazelou. Sada roku 2010 obsahuje ještě navíc historicky první stříbrný Krugerrand.

Kromě prvního stříbrného Krugerrandu obsahuje Luxusní sada Krugerrand 2010 všechny čtyři velikosti mince Krugerrand v kvalitě proof. Na minci je zobrazen portrét Coerta Steynberga, který ztvárnil africkou gazelu ve skoku. Mince je ražena na lise Oom Paul - kde byl ražen první Krugerrand v roce 1967.

Mince v této sadě jsou tradicně raženy v ryzosti 22 karátového zlata o váze 3,11g, 7,78g, 15,56g a 31,1g. První stříbrná mince je ražena v ryzosti 925/1000 čistého stříbra o váze 15g. Všechny mince jsou raženy ve špičkové kvalitě proof. Náklad sad je limitován na pouhých 700 kusů.

Sada je balena v nádherné dřevěné krabičce se skicou gazely, designu Krugerrandu na vnější straně víka a je opatřena originálním číslovaným certifikátem z mincovny Jižní Afriky.
Starší aktuality


Archiv aktualit