Vzhledem k nařízení vlády ČR fungují naše prodejny v omezeném režimu. Veškeré objednávky nad 10 000 Kč zasíláme ZDARMA. Více info na stránce oznámení.

+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00
Košík
Informace
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 5 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality

 

Představen návrh nové stříbrné medaile Narozeninový tolar

Autor: Internet

Připravujeme pro vás mimořádnou ražbu stříbrné pamětní medaile Narozeninový tolar, která bude dána do prodeje v únoru 2010 a bude jistě velmi vyhledávaným narozeninovým dárkem.

Mimořádná ražba České mincovny, stříbrná pamětní medaile Narozeninový tolar, která na jedné straně nádherně zachycuje slavnou malbu Sandro Botticelliho Zrození Venuše a na straně druhé chytře znázorňuje znamení všech zvěrokruhů je ražena z 99% ryzího stříbra o průměru 40mm a váze 29g.

Pokud chcete příjemně překvapit své blízké a přátelé či obdarovat právě narozené originálním dárkem k narozeninám, který zůstane stále krásný a časem získá i větší hodnotu, pak je tato stříbrná pamětní medaile Narozeninový tolar tou nejlepší volbou.

Detail medaile naleznete zde.
stribrna_medaile_narozeninovy_tolar

Sandro Botticelli

Vlastním jménem Alessandro di Mariano Filipepi, známý jako Sandro Botticelli (1. března 1445 Florencie - 17. května 1510) byl italský renesanční malíř, významný představitel florentské školy.

Kolem roku 1477 namaloval Botticelli obraz Primavera, který mu přinesl slávu, a spolu se Zrozením Venuše z roku 1482 ho lze počítat k jeho mistrovským dílům. Oba obrazy se nacházejí ve Florencii v galerii Uffizi a jsou pokládány za vrchol evropského malířství.

Zrození Venuše se během posledních sto let stalo jedním z nejslavnějších pláten světa.




Starší aktuality


Archiv aktualit