+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Prohlédněte si zboží na prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.
Zboží si můžete též vyzvednout na našem POINT místě v Liberci.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Aktuality

 

Zlaté mince a stříbrné medaile World Cup 2010 JAR

Autor: Internet

Jižní Afrika představila nové zlaté mince s emblémem Světového šampionátu ve fotbale 2010. Mince jsou zobrazeny s dvěma emblémy jak Jihoafrické republiky tak Německa, které předávalo v roce 2006 Světový pohár Jižní Africe pro World Cup 2010. Cena mince se bude pohybovat kolem $599.

Generální manažer Natanya Van Niekerk Jihoafrické mincovny řekl, že mince o váze čtvrt unce budou součástí sady, která bude vydána v sérii FIFA World Cup.

Miniaturní zobrazení na rubové straně mince Soccer City, které bylo nedávno přejmenováno a rekonstruováno se stalo jednou z největších fotbalových událostí na Africkém kontinentě. Stadion bude hostovat první a poslední zápas  2010 FIFA World Cup.

 sa_coins_2010

Postupně budou vydány k této události zlaté mince o váze 1 unce, 1/10 unce a taktéž medaile z ryzího stříbra pravděpodobně s vyobrazením maskota Zakumi.

Mistrovství světa ve fotbale 2010

Mistrovství světa ve fotbale 2010 bude 19. mistrovstvím pořádaným asociací FIFA. Závěrečný turnaj, kam se mužské fotbalové národní týmy probojují z kvalifikace, se bude konat v období od 11.června do 11.července v Jihoafrické republice. Bude to poprvé v historii, kdy bude mistrovství pořádat člen CAF.
Starší aktuality


Archiv aktualit