Vánoční dárky včas! U položek skladem zaslaných Českou poštou garantuje ČP dodání do Vánoc při objednávce do 18. prosince. U položek na objednávku nebo u objednávek nad momentální skladovou zásobu dodání do Vánoc negarantujeme.

+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Prohlédněte si zboží na prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.
Zboží si můžete též vyzvednout na našem POINT místě v Liberci.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Aktuality

 

Padělatelské dílny eur odhaleny v Itálii

Autor: Internet

Rozsáhlý zásah proti padělatelům peněz se uskutečnil v Itálii. Při policejní akci bylo zatknuto 94 osob a odhaleny čtyři laboratoře, kde se peníze a dokumenty vyráběli. Ti jsou podezříváni ze zapojení se do rozsáhlé sítě padělatelů eur a výrobou falešných dokumentů. Při zátahu bylo nejvíce padělatelů a zatčených osob z jihu Itálie (Kampánie, Kalábrie). Policejní akce se zúčastnilo na 700 karabiníků a bylo provedeno pře 170 domovních prohlídek. K padělatelům policii dovedlo šetření obchodů s drogami.

Dosah sítě padělatelů sahal i do jiných evropských zemí (Německo, Francie, Litva, Španělsko). Síť tvořilo 11 klanů které tvořilo formu podobající se holdingu. Padělatelé mají na svém kontě padělaná eura v hodnotě cca 1,2 milionu. Padělaly se převážně bankovky v hodnotě 20, 50 a 100 eur, které kriminalisté označili jako padělky velmi dobré kvality. Spolu s bankovkami padělali i jedno a dvou eurové mince. Nesoustředili se však jen na padělaní peněz, ale padělali i daňové kolky a dokumenty. Peníze proudili nelegálními drogovými kanály. Falešná eura byla zachycena až v Latinské Americe.
Starší aktuality


Archiv aktualit