Z důvodu delší dodací lhůty od našich dodavatelů si vyhrazujeme právo na prodloužení doby dodání. Více info na stránce kontakty.
+420 232 003 050 – zákaznická linka  po–pá 08:30–17:00
Košík
Výhody nákupu na zlataky.cz
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 6 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec,
na Slovensku Bratislava a Košice.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
 Partneři
Jsme oficiální smluvní partner
ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality

 

Odhalena padělatelská dílna v Čechách

Autor: Internet

Trojici Rumunů přistihli policisté Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu v Brně v začínající padělatelské dílně. Všichni zadržení byli přepraveni do vazební věznice, kde budou čekat na verdikt soudu, který jim může nadělit až 10 let.

V začínající dílně, kterou si padělatelé zřídili na ubytovně, našli policisté barevnou tiskárnu, fotopapír a cívky stříbrné lepicí pásky. Přesný počet padělků doposud není znám. Policisté odhadují jejich počet na necelou stovku. Padělatelé se pokoušeli o výrobu české pětiset koruny.

České padělané bankovky nejsou v podsvětí moc populární. Proto se jejich padělání většinou věnují jednotlivci, než organizované skupiny. Posledním z významnějších zásahů proti padělatelům české měny proběhl koncem devadesátých let. Tehdy Policie zadržela pětici podezřelých, u nichž se našli padělky v hodnotě 20 miliónů korun. Padělatelskou dílnu se nepodařilo odhalit. Jedna z verzí ukazovala na dílnu umístěnou v zahraničí.
Starší aktuality


Archiv aktualit