Vánoční dárky včas! U položek skladem zaslaných Českou poštou garantuje ČP dodání do Vánoc při objednávce do 18. prosince. U položek na objednávku nebo u objednávek nad momentální skladovou zásobu dodání do Vánoc negarantujeme.

+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Prohlédněte si zboží na prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.
Zboží si můžete též vyzvednout na našem POINT místě v Liberci.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Aktuality

 

Odhalena padělatelská dílna v Čechách

Autor: Internet

Trojici Rumunů přistihli policisté Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu v Brně v začínající padělatelské dílně. Všichni zadržení byli přepraveni do vazební věznice, kde budou čekat na verdikt soudu, který jim může nadělit až 10 let.

V začínající dílně, kterou si padělatelé zřídili na ubytovně, našli policisté barevnou tiskárnu, fotopapír a cívky stříbrné lepicí pásky. Přesný počet padělků doposud není znám. Policisté odhadují jejich počet na necelou stovku. Padělatelé se pokoušeli o výrobu české pětiset koruny.

České padělané bankovky nejsou v podsvětí moc populární. Proto se jejich padělání většinou věnují jednotlivci, než organizované skupiny. Posledním z významnějších zásahů proti padělatelům české měny proběhl koncem devadesátých let. Tehdy Policie zadržela pětici podezřelých, u nichž se našli padělky v hodnotě 20 miliónů korun. Padělatelskou dílnu se nepodařilo odhalit. Jedna z verzí ukazovala na dílnu umístěnou v zahraničí.
Starší aktuality


Archiv aktualit