Vzhledem k nařízení vlády ČR fungují naše prodejny v omezeném režimu. Veškeré objednávky nad 10 000 Kč zasíláme ZDARMA. Více info na stránce oznámení.

+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00
Košík
Informace
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 5 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Žádanka na mince

Co je to „žádanka mincí“?

Žádanka je nezávazná poptávka konkrétní mince, medaile či jakéhokoliv artiklu, který je již vyprodán. Stav "vyprodáno" tedy značí, že je tento produkt v rámci přímého dodavatelského vztahu nedostupný a nelze jej standardní cestou objednat. Naše společnost nicméně dokáže zajistit mince či medaile ze sekundárního trhu či od dalších subdodavatelů. Po vyplnění žádanky je Váš požadavek zpracován a v případě úspěšného naskladnění Vás informujeme e-mailem o možnosti zakoupení žádaného zboží.

V čem je žádanka v e-shopu https://zlataky.cz výhodná?

Je zpracovávána elektronicky. Každý záznam je evidován a zatříděn. Obrátí-li se na nás majitel mincí, tuzemský či zahraniční dodavatel s nabídkou, víme rychle kdo má o tuto minci zájem. Pokud jste zanechali na sebe též telefonní spojení, lze se dohodnout též na specifických podmínkách či alternativách poptávaného artiklu.

Jak dlouho žádanka platí?

Žádanka platí trvale. Vaše žádanky evidujeme do té doby, dokud Vám danou minci nezajistíme nebo dokud sami žádanku neodvoláte.