Aktuální ceny: Cena zlata 1963.74 USD/oz   Cena stříbra 23.726 USD/oz   USD 22.000 Kč   EUR 23.610 Kč  
Nákup v  

Série Orel klínoocasý

Sérii sběratelských a investičních mincí Orel klínoocasý vydává australská mincovna Perth Mint od roku 2014. Autorem návrhů je americký sochař a rytec John Mercanti, který je pokládán za legendu ve svém oboru. Mercanti pracoval pro US mint od roku 1974, v letech 2006 - 2010 na nejvyšší pozici hlavního rytce. Za celkových 36 let práce pro americkou mincovnu vytvořil rekordní počet návrhů mincí a medailí.

Prestižní časopis Coin World ho v roce 2021 zařadil mezi nejvlivnější osobnosti světa mincovnictví.




Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 34.229.131.158

Holoubek koncern