Aktuální ceny: Cena zlata 1790.38 USD/oz   Cena stříbra 20.434 USD/oz   USD 23.810 Kč   EUR 24.410 Kč  
Nákup v  

První mince sběratelských sérií roku 2022

Kompletovat sérii mincí je nejlepší od jejího prvního titulu. Minci už nikdy nepořídíte výhodněji než při jejím uvedení na trh. Se sběratelským zhodnocením roste také prodejní cena. Doplnit sbírku zpětně o chybějící mince je náročné nejen finančně, ale i časově. Vyhledávané emise se na trhu objevují pouze zřídka a jejich ceny tomu odpovídají. Takové mince nejčastěji najdeme až na nejrůznějších aukcích, kde s poptávkou raketově stoupají také ceny.

V letošním roce odstartovalo několik nových sběratelských sérií, na které bychom Vás rádi upozornili. Okruh témat je široký a oblíbený titul si vyberou začínající, pokročilí i velmi nároční sběratelé.

Stačí se držet naší rady - začněte od první mince.


Novinka
Limitovaná edice
Vyprodáno
 

Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.239.4.127

Holoubek koncern