Aktuální ceny: Cena zlata 1822.15 USD/oz   Cena stříbra 21.091 USD/oz   USD 23.170 Kč   EUR 24.390 Kč  
Nákup v  

Nové investiční mince pro rok 2023

Zlaté a stříbrné mince jsou oblíbenou formou investic, která láká malé i velké investory. Mince jsou raženy v různých velikostech a kromě hodnoty kovu mají nominál a jsou tedy oficiálním platidlem. Světové mincovny se předhání v zajímavých námětech a spolupracují se známými rytci a designéry, aby uspokojily i ty nejnáročnější sběratele. 
Oblíbené investiční mince nás každý rok překvapí unikátním novým designem. Můžete si tak doma vytvořit velmi zajímavou sbírku. Prohlédněte si novinky, které vychází v roce 2023. 


Novinka
Limitovaná edice
Poslední kus!
Skladem
949 Kč
Novinka
Limitovaná edice
Na objednávku (10 pracovních dní)
47 826 Kč

Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 44.192.115.114

Holoubek koncern