Aktuální ceny: Cena zlata 1832.42 USD/oz   Cena stříbra 21.607 USD/oz   USD 23.280 Kč   EUR 24.620 Kč  
Nákup v  

Mytologické příběhy z celého světa

Staré národy a civilizace za sebou zanechaly dědictví, které odolalo jejich vlastnímu zániku nebo překotně se měnícímu světu. Největší zásluhu na tom mají archeologické nálezy, které odhalily po stovky i tisíce let ukryté malby, artefakty, monumenty nebo dokonce celá města.

Také obyčejní lidé se začali zajímat o životy jiných lidí, kteří žili dávno před jejich narozením. Fascinovala je velkolepá architektura, která byla kdysi svědkem náboženských obřadů nebo kulisou spletitých příběhů z mytologie. Obdivovali objevené malby a sochy a hledali jejich účel a podstatu.

Dnes potomci těchto prapředků své kulturní dědictví s hrdostí předávají a využívají k tomu prostředků moderního světa. Mytologie, která utvářela a spojovala národy i na druhé straně naší planety, je stále oblíbenějším tématem numismatiky.Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 18.205.176.39

Holoubek koncern