Aktuální ceny: Cena zlata 1694.6 USD/oz   Cena stříbra 20.123 USD/oz   USD 25.080 Kč   EUR 24.430 Kč  
Nákup v  

Britské dny pro investici

Velká Británie neboli Spojené království (složené z Anglie, Skotska, Severního Irska a Walesu) je ostrovním státem, ležícím na severozápadu Evropy. Na počátku třicátých let vzniklo z Britských kolonií společenství národů Commonwealth, které má ve správě dalších 14 zámořských území.

Krajinu na území Velké Británie charakterizují především kopce, pahorkatiny, třpytivá jezera, vřesoviště a oblázkové pláže. Spojené království je konstituční monarchií a hlavou státu je král Karel III., který po 70 letech vlády vystřídal svou matku královnu Alžbětu II.

Spojené království se v průběhu historie stalo domovem mnoha národů a náboženství. Země nabízí obrovské kulturní bohatství a je kolébkou světoznámých osobností z oblasti literatury, hudby, architektury, divadla či sportu. Britská mincovna The Royal Mint má tak nepřeberné množství námětů, ze kterých může při zhotovení mincí čerpat.

Britské dny přináší akční ceny na vybrané investiční produkty britské mincovny The Royal Mint.

Akce probíhá od 16.9. - 30.9. do 16. hod. nebo do vyprodání zásob.


Online výkupní cena
Na objednávku (31 pracovních dní)
47 771 Kč

Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.235.173.74

Holoubek koncern