zlataky.cz
...skutečné hodnoty ve Vašich rukou.
   Kč   €  $  
v košíku je 0  položek
celkem za  0 Kč
Au 1 266,25 USD/oz -0,00% dif Ag 17,52 USD/oz -0,06% dif Pt 934,00 USD/oz +0,11% dif Pd 628,00 USD/oz +0,32% dif USD 24,82 Kč -0,04% dif EUR 27,03 Kč -0,04% 
21.10.2016 13:06:01

Hlídání ceny
Karel Zeman Medaile s podpisem

Karel Zeman Medaile s podpisem
 
* povinná informace
 
*
*
*
*
*
   

Karel Zeman Medaile s podpisem

Karel Zeman Medaile s podpisem

Dostupnost na prodejnách

Praha KOBrno KOOstrava KOCentrála KO

Vyprodáno
doporučujeme vyplnit žádanku

Chcete více informací?
Kolik stojí poštovné?
Jak nakupovat investiční kovy?

Kód: 000663

Žádanka

Vložte jméno, email a telefonní číslo a my Vám dáme vědět ihned, jakmile bude toto zboží opět na skladě!

Vyplnění žádanky není pro Vás nijak závazné.

Prosím, opište text z obrázku!Ilustrovaná publikace s podpisem Karla Zemana
Počet stran: 143
Vazba: Pevná bez přebalu
Stav: nové
Rok vydání: 2009
Jazyk: český
Rozměr: A4
ISBN: 978-80-254-5488-6
Nakladatel: Hortus Moraviae o.s.Kroměříž

Speciálně vydaná ilustrovaná publikace medailí Karla Zemana. Tento nádherně zhotovený katalog s podpisem Karla Zemana lze zakoupit pouze u nás.

"Medaile Karla Zemana, nepodléhající v průběhu času samoúčelným formálním experimentům a zachovávající si svoji ukázněnou formu, se již natrvalo zařadily mezi nejlepší díla české drobné plastiky druhé poloviny dvacátého století, jsou trvalou součástí přehlídek české medaile a plakety a nechybí ani v kolekcích reprezentujících Českou republiku na mezinárodních výstavách FIDEM."


karel_zeman_medaile_podpis_kniha

Karel Zeman

k_zeman_grafika Rytec, Grafik, Medailér

Narodil se roku 1949 v Brně. Studoval Střední uměleckoprůmyslovou školu v Brně na oddělení propagační grafiky u prof. Dalibora Chatrného, pozdějšího profesora AVU. Po ukončení střední školy pokračoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, v atelieru knižní grafiky a ilustrace, který vedl Zdeněk Sklenář. Jeho asistentem byl Jiří Anderle. Po ukončení studií začal samostatně vystavovat a účastnil se výstav domácích i světových. Jeho práce byla oceněna různými cenami je zastoupena ve významných veřejných sbírkách. Získal ocenění v anketě o nejkrásnější českou poštovní známku roku 2003. Je členem spolku českých umělců Hollar.Ověřeno zákazníky
Zboží je umístěno v těchto kategoriích:    Sběratelské potřeby -  Proof nebo Běžnou kvalitu?   -  Jak poznat a nakupovat zlato!   -  Co je to „žádanka mincí“? Nemáte-li s nákupem přes internet zatím žádnou zkušenost, můžete objednávat mailem, poštou nebo telefonicky. Zavolejte nám na tel.: 800 400 180. Rádi a ochotně Vám poradíme.