Aktuální ceny: Cena zlata 1673.72 USD/oz   Cena stříbra 19.138 USD/oz   USD 24.940 Kč   EUR 24.530 Kč  
Nákup v  
  Zlaťáky    Investiční stříbrné slitky     31,1g PAMP 1 Oz Investiční stříbrný slitek Lunární Série Rok Draka 2012

31,1g PAMP 1 Oz Investiční stříbrný slitek Lunární Série Rok Draka 2012

---
poslední aktualizace ceny
001501
kód produktu
Platba kartou u tohoto produktu není možná.

Produkt není možné nyní objednat.

Dostupnost na prodejnách
Praha
Brno
Ostrava
Liberec
K. Vary
Centrála

Podrobný popis

Stříbrný investiční slitek PAMP

PAMP

Po vzoru australské mincovny Perth začala jedna z největších rafinérií světa PAMP vydávat pro každý rok exkluzivní slitky věnované čínskému lunárnímu kalendáři.

Švýcarské slitky z 999,0 čistého stříbra, certifikované švýcarskou firmou PAMP odpovídají londýnskému standardu Good Delivery a jsou proto bez problémů akceptovány na všech trzích. Doklady autenticity (logo dodavatele, rafinéra, unikátní čislo) a váha jsou deklarovány na svrchní straně slitku. Stříbrný slitek zobrazuje motiv čínského lunárního kalendáře - Rok Draka.

Pro tento slitek doporučujeme tyto etue:


Tento produkt je součástí následujících sestav produktů:

PAMP

Specifikace produktu

Rozměr:
27 x 47 x 2 mm
Výrobce:
PAMP
Hmotnost:
31,1 g
Ryzost:
999/1000 Ag
Země původu:
Švýcarsko

Výkupní formulář

Rádi od Vás vykoupíme investiční kovy zakoupené u nás, ale i u konkurence. Naši zákazníci vždy dostanou nejvyšší možnou cenu nabízenou v daném čase. Vyplňte formulář níže a my Vás budeme kontaktovat. Děkujeme za důvěru.Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 18.208.132.74

Holoubek koncern